Ar ambiciozu mērķi dibināts Olimpiešu koris

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
11:14, 29. oktobris 0

Viens no Olimpiešu kora mērķiem ir dalība XXVII Vispārējos latviešu dziesmu svētkos 2023. gadā, ar ko tiks atzīmēta latviešu dziesmu svētku kustības 150 gadu jubileja. Par kora dalībnieku var kļūt jebkura Olimpiskās spēlēs akreditēta persona.

Dārgie Olimpieši!

Paraugoties uz to, cik daudz mūsu skaitliski nelielās tautas vidū ir izcilu sportistu, kuru panākumi ir likuši pasaulei kartē uzmeklēt Latvijas vārdu, ir jāteic, ka latvieši ir ne vien dziedātāju, bet arī Olimpiešu tauta!

Dziedošie Olimpieši, tā ir ultimatīva mūsu tautas kombinācija, kuru pasaulē, iespējams tik drīz nespēs atkārtot. Mūsu jaunizveidojamo kora “komandu” gaida emocionāli piesātināts ceļš uz nākamo, 2023. gada  dziesmoto “Olimpiādi”, kad Mežaparka jaunajā estrādē kopīgi svinēsim Vispārējo latviešu dziesmu svētku 150-gadi!

Šī gada 27. septembrī tika dibināts Olimpiešu koris.

Viens no Olimpiešu kora mērķiem ir dalība XXVII Vispārējos latviešu dziesmu svētkos 2023. gadā, ar ko tiks atzīmēta latviešu dziesmu svētku kustības 150 gadu jubileja.

Koris regulāri piedalīsies nozīmīgos amatierkoru, sporta un pasaules Olimpiskās kustības pasākumos. Kora īpašais spēks slēpjas sporta un kultūras sinerģijā. Tas radīs iespēju sanākt kopā dažādu paaudžu Olimpiešiem, lai no jauna uzrunātu  savu līdzjutējus.

Olimpiešu kora mēģinājumi notiek katru piektdienu no 19:00 līdz 21:00, Olimpiskā  centra, 2. stāva konferenču zālē, Grostonas ielā 6b.

Par kora dalībnieku var kļūt jebkura Olimpiskās spēlēs akreditēta persona - sportists, treneris, apkalojošā personāla un federāciju pārstāvis, mediķis, mediju pārstāvis, brīvprātīgais u.tml. Galvenā prasība ir, ka personai ir jābūt vismaz vienu reizi bijušai akreditētai dalībai Olimpiskajās spēlēs.

Sākt dziedāt korī var atnākot uz kora mēģinājumu bez iepriekšējas balss un dzirdes pārbaudēm, un nošu pazīšanas. Sīkākus paskaidrojumus var saņemt zvanot kora administratoram Andrim Feldmanim tel. 27767617.

Kora mākslinieciskā vadītāja Ilze Dūmiņa - diriģente, ērģelniece un muzikoloģe.

Kora vokālā pedagoģe Dita Kalniņa - Latvijas Nacionālās Operas soliste un vokālā pedagoģe.

Olimpiešu kora dibināšanas iniciatori ir Olimpieši - Zintis Ekmanis, Ingrīda Amantova, Raimonds Bergmanis, diriģente Ilze Dūmiņa un kultūras projektu attīstītājs Andris Feldmanis.

============= 

Iepriekš pateicos par pretimnākšanu

Ar cieņu

Andris Feldmanis, Biedrība "Maestro Jāņa Dūmiņa piemiņas atbalstīšanai"

Tel. +37127767617 

www.dumins.lvwww.facebook.com/dziesmuziedi/

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem