Latvijas delegācija II Eiropas Spēļu medaļu kopvērtējumā ierindojusies 27.vietā

LETA
9:47, 2. jūlijs 0

Latvijas delegācija Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā notikušo II Eiropas Spēļu medaļu kopvērtējumā ierindojusies 27.vietā.

Latvijas sportisti Eiropas spēlēs, kas noslēdzās svētdien, izcīnīja divus zeltus, trīs sudrabus un divas bronzas, kas bija ražīgāks sniegums, salīdzinot ar pirmajām Eiropas spēlēm 2015.gadā, kad bija viens zelts un divas bronzas. Šogad sasniegtais Latvijai šajās sacensībās medaļu vērtējumā ļāva gūt 27.vietu starp 43 godalgas ieguvušajām valstīm.

Ražīgākā šajās Eiropas spēlēs bija Krievija, kas pamanījās gūt 44 zeltus, 23 sudrabus un 42 bronzas, aiz sevis atstājot mājinieci Baltkrieviju (24+16+29) un Ukrainu (16+17+18).

Latvija bija labākā no Baltijas valstīm, jo Lietuva ar diviem zeltiem un vienu sudrabu ieņēma 29.vietu, kamēr Igaunija ar diviem sudrabiem un trim bronzām bija 35.pozīcijā.

Latvijai zeltu šajās Eiropas spēlēs sagādā karatists Kalvis Kalniņš un brīvā stila cīkstone Anastasija Grigorjeva. Tikmēr sudrabu guva šāvēji Agate Rašmane/Lauris Strautmanis komandu sacensībās, sambo cīkstonis Viktors Reško un Latvijas 3x3 basketbolisti, kamēr bronzu izcīnīja šāvējs Strautmanis un šķēpmetēja Madara Palameika.

Nākamās Eiropas spēles notiks 2024.gadā Polijas pilsētā Krakovā.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem