Nākamnedēļ risināsies Uļjanas Semjonovas kausa izcīņas sacensības basketbolā

LETA
9:38, 6. septembris 0

Nākamnedēļ jau astoto gadu pēc kārtas risināsies Latvijas basketbola leģendas Uļjanas Semjonovas kausa izcīņas sacensības basketbolā.

Tajā par uzvaru cīnīsies U-15 un U-17 meiteņu komandas no septiņām valstīm - Baltkrievijas, Ungārijas, Igaunijas, Krievijas, Lietuvas, Polijas un Latvijas.

Sacensību atklāšana būs ceturtdien plkst.17 Daugavas sporta namā. Savukārt spēles risināsies Basketbola skolas "Rīga" sporta bāzē "Daugavas sporta nams" un sporta centra "Rīdzene" laukumos. 

Katrā vecuma grupā sacentīsies sešas komandas. Divas labākās Rīgas komandas pēc iepriekšējās sezonas rezultātiem un četras ārvalstu komandas. No ceturtdienas līdz sestdienai komandas aizvadīs priekšsacīkstes, bet svētdien notiks finālspēles. 

U-17 komandu spēlētājas priekšsacīkstēs un spēlē par trešo vietu tiksies Daugavas sporta nama zālē, savukārt U-15 izlašu komandas spēles aizvadīs sporta bāzē "Rīdzene". 

Latviju šajā turnīrā pārstāvēs Rīgas sporta skola "Rīdzene" komanda, BJBS "Rīga/Jugla", "Kolibri/47.vsk." un BJBS "Rīga/Rīdzene" komandas.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem