LOK sastāvs

Divi pilnvarotie pārstāvji no Olimpisko sporta veidu federācijas

Latvijas Airēšanas federācija www.rowing.lv/
Latvijas Alpīnistu savienība www.climbing.lv/
Latvijas Badmintona federācija www.badminton.lv
Latvijas Basketbola savienība www.basket.lv/
Latvijas Beisbola federācija www.beisbols.lv/
Latvijas Biatlona federācija www.biatlons.lv/
Latvijas Bobsleja un skeletona federācija www.bobslejs.lv/
Latvijas Boksa federācija www.latboxing.lv
Latvijas Cīņas federācija www.wrestling.lv/
Latvijas Džudo federācija www.judo.org.lv/
Latvijas Futbola federācija www.lff.lv
Latvijas Galda tenisa federācija www.lgtf.lv
Latvijas Golfa federācija www.lgf.lv/
Latvijas Handbola federācija www.handball.lv/
Latvijas Hokeja federācija www.lhf.lv/
Latvijas Jātnieku federācija www.leflatvia.lv/web/
Latvijas Kamaniņu sporta federācija www.kamanas.lv/
Latvijas Kanoe federācija www.canoe.lv/
Latvijas Karate federācija www.karate.lv/
Latvijas Kērlinga asociācija www.curling.lv/
Latvijas Loka šaušanas federācija www.archery.lv/
Latvijas Modernās pieccīņas federācija www.pieccina.lv/
Latvijas Paukošanas federācija www.paukosana.lv/
Latvijas Peldēšanas federācija www.swimming.lv/
Latvijas Regbija federācija rugby-latvia.lv/
Latvijas Riteņbraukšanas federācija www.lrf.lv/
Latvijas Skeitborda federācija www.skateboardinfo.lv
Latvijas Slēpošanas federācija www.infoski.lv
Latvijas Slidošanas asociācija www.skatelatvia.lv
Latvijas Svarcelšanas federācija https://www.lsfed.lv/
Latvijas Šaušanas federācija www.saufed.lv/
Latvijas Taekvondo federācija www.taekvondo.lv/
Latvijas Tenisa savienība www.lts.lv/
Latvijas Triatlona federācija www.triatlons.lv/
Latvijas Vieglatlētikas savienība www.athletics.lv/
Latvijas Vingrošanas federācija www.gfl.lv/
Latvijas Volejbola federācija www.volejbols.lv/
Latvijas Zēģelētāju savienība www.sailinglatvia.lv/
Latvijas Olimpiešu klubs www.olimpiesuklubs.lv/


LOK individuālie locekļi

LOK Ģenerālās asamblejas pārskata – vēlēšanu sesijā (2020.gada 10.jūlijā) apstiprināts ievēlēto Latvijas Olimpiskās komitejas individuālo locekļu saraksts.

Pēteris Apinis
Pēteris Apinis Žurnāla “Latvijas Ārsts” galvenais redaktors
Agita Ābele
Agita Ābele Latvijas Augstskolu sporta savienības valdes priekšsēdētāja
Gunta Baško
Gunta Baško Olimpiete, Latvijas sieviešu basketbola izlases menedžere
Ludmila Beļikova
Ludmila Beļikova Balvu sporta skolas direktore
Ingrīda Briede
Ingrīda Briede SIA “Charlot” valdes locekle
Dainis Caune
Dainis Caune Sporta žurnālists, žurnāla “Sports” galvenais redaktors
Līga Cīrule
Līga Cīrule Latvijas Olimpiskās vienības galvenā ārste
Jolanta Dukure
Jolanta Dukure SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” projektu vadītāja
Kaspars Gorkšs
Kaspars Gorkšs Latvijas Komandu sporta spēļu asociācijas izpilddirektors
Juris Grants
Juris Grants Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas rektors
Zane Gemze
Zane Gemze "Elektrum Olimpiskā centra” valdes locekle
Artis Jansons
Artis Jansons SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” Valdes priekšsēdētājs
Andris Kalniņš
Andris Kalniņš Latvijas Olimpiešu sociālais fonds, Valdes priekšsēdētāja vietnieks
Guntis Keisels
Guntis Keisels Portāla “Basket.LV” redaktors
Dainis Kūla
Dainis Kūla Olimpiskais čempions šķēpa mešanā
Jūlija Leščinska
Jūlija Leščinska Baltic Sport Managment Valdes locekle
Māris Liepiņš
Māris Liepiņš Latvijas Sporta federāciju padomes Valdes izpilddirektors
Renārs Līcis
Renārs Līcis Latvijas Handbola federācija, izlašu direktors
Signe Luika
Signe Luika Latvijas Treneru tālākizglītības centra Valdes priekšsēdētāja
Jeļena Maļuka
Jeļena Maļuka Olimpiskā vicečempione modernajā pieccīņā
Māris Mančinskis
Māris Mančinskis AS Agrolats Holding Padomes priekšsēdētāja vietnieks
Inguna Minusa
Inguna Minusa Rīgas Stradiņa universitātes Sporta uztura un pedagoģijas katedras pasniedzēja
Dmitrijs Miļkēvičs
Dmitrijs Miļkēvičs Latvijas Vieglatlētikas savienības ģenerālsekretārs
Sandis Ozoliņš
Sandis Ozoliņš Olimpietis, hokeja treneris, Stenlija Kausa ieguvējs
Daina Paipala
Daina Paipala Ventspils pilsētas domes Sporta pārvaldes vadītāja
Mārtiņš Rubenis
Mārtiņš Rubenis Olimpietis, Latvijas Kamaniņu sporta izlases treneris
Oļegs Sorokins
Oļegs Sorokins Latvijas Hokeja federācijas U-18 izlases galvenais treneris
Maruta Taima
Maruta Taima Latvijas Olimpiskās komitejas Olimpiskās izglītības un sporta programmu vadītāja
Igors Vihrovs
Igors Vihrovs Olimpiskais čempions vingrošanā
Marita Vilciņa
Marita Vilciņa Latvijas Olimpiskās vienības vecākā eksperte sporta jautājumos
Dina Vīksna
Dina Vīksna Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes priekšniece
Diāna Zaļupe
Diāna Zaļupe Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas direktore