Sākumlapa | Vēsture | Turīna 2006 | Sacensību kalendārs | Summary in English   27.11.2020
kaukas
Apmeklējumu skaits: 33219
Juridiskā un autortiesību
informācija
Biatlons Rezultāti

 Ziemas olimpiskajās spēlēs Turīnā piedalās 9 Latvijas biatlonisti - Ilmārs Bricis, Jānis Bērziņš, Edgars Piksons, Kristaps Lībietis, Raivis Zīmelis, Madara Līduma, Linda Savļaka, Anžela Brice un Gerda Krūmiņa, kā arī viņu treneri Vitālijs Urbanovičs un Māris Čakars.

Spēļu laikā sportistu slēpes startiem gatavo no federācijas puses komandēts tehniskais personāls.

 



LATVIJAS BIATLONISTU STARTI 2006.GADA ZIEMAS OLIMPISKAJĀS SPĒLĒS TURĪNĀ (pēc Latvijas laika)

11.02.  14.00-16.00     20 km individuāli vīriešiem
                                     REZULTĀTI
                                    1. Mihaels Greiss (Vācija) 54:23,0 (1 kļūda šaušanā)
                                    2. Ole Einars Bjerndālens (Norvēģija) +16,0 (2)
                                    3. Halvards Hanevolds (Norvēģija) +1:08,9 (2)
                                    4. Sergejs Čepikovs (Krievija) +1:09,7 (1) 
                                    5. Mareks Matjaško (Slovākija) +1:25,6 (1) 
                                    6. Žuljēns Robērs (Francija) +1:36,4 (0)
                                   19. Ilmārs Bricis (Latvija) +2:56,2 (4)
                                   37. Jānis Bērziņš (Latvija) +5:01,3 (2)
                                   69. Kristaps Lībietis (Latvija) +8:50,4 (4)
                                   80. Edgars Piksons (Latvija) +11:49,5 (7).
13.02
   13.00-15.00     15 km individuāli sievietēm
                                   REZULTĀTI
                                   1. Svetlana Išmuratova (Krievija) 49:24,1 (1 kļūda šaušanā) 
                                   2. Martina Glagova (Vācija) +1:10,8 (2) 
                                   3. Albina Ahatova (Krievija) +1:30,9 (2) 
                                   4. Andrea Henkele (Vācija) +2:22,2 (2) 
                                   5. Kristina Palka (Polija) +2:26,6 (0)
                                   6. Sandrīne Beijī (Francija) +2:34,1 (3)
                                 
10. Madara Līduma (Latvija) +3:03,1 (4)
                                  48. Anžela Brice (Latvija) +7:06,4 (2) 
                                  63. Linda Savļaka (Latvija) +10:20,2 (3)
                                  70. Gerda Krūmiņa (Latvija) +11:02,0 (4)
14.02   14.30-16.00     10 km sprints vīriešiem
                                  REZULTĀTI
                                 1. Svens Fišers (Vācija) 26:11,6 (0)
                                 2. Halvards Hanevolds (Norvēģija) 26:19,8 (0)
                                 3. Frūde Andresens (Norvēģija) 26:31,3 (1)
                                 4. Volfgangs Perners (Austrija) 26:51,6 (1)
                                 5. Vinsents Defrazns (Francija) 26:54,2 (1)
                                 6. Ivans Čerezovs (Krievija) 27:09,0 (0) 
                                
13. Ilmārs Bricis (Latvija) 27:26,9 (1)
                                 50. Jānis Bērziņš (Latvija) 29:09,9 (1)
                                 51. Raivis Zīmelis (Latvija) 29:11,4 (2)
                                 56. Kristaps Lībietis (Latvija) 29:21,9 (0)

16.02   13.00-14.30      7,5 km sprints sievietēm                 
                                     REZULTĀTI
                                  1. Floransa Bevarē-Robēra (Francija) 22:31,4 (0 kļūdas šaušanā) 
                                  2. Anna Karīna Olofsone (Zviedrija) +2,4 (1)
                                  3. Lilija Jefremova (Ukraina) +6,6 (0)
                                  4. Albina Akhatova (Krievija) +8,8 (0)
                                  5. Oļena Zubrilova (Baltkrievija) +9,1 (0)
                                  6. Sandrīne Beijī (Francija) +11,6 (2)
                                 28. Madara Līduma (Latvija) +1:39,6 (2)
                                 60. Anžela Brice (Latvija) +3:31,7 (3)
                                 72. Linda Savļaka (Latvija) +4:23,2 (1) 
                                 74. Gerda Krūmiņa (Latvija) +4:59,1 (3)

18.02   13.30-14.25     10 km iedzīšana sievietēm
                                    1. Kati Vilhelma (Vācija) 36:43,6 (1 kļūda šaušanā)
                                    2. Martina Glagova (Vācija) +1:13,6 (2)
                                    3. Albina Ahatova (Krievija) +1:21,4 (1)
                                    4. Svetlana Išmuratova (Krievija) +1:45,4 (2)
                                    5. Mišela Pnca (Itālija) +2:08,1 (1)
                                    6. Līva Greta Puarē (Norvēģija) +2:19,8 (2)
                                    20. Madara Līduma (Latvija) +4:07,2 (6).             

15.30-16.25     12.5 km iedzīšana vīriešiem
                                   1. Vinsents Defrānss (Francija) 35 minūtes 20,2 sekundes (2 soda apļi)
                                   2. Ole Einars Bjorndalens (Norvēģija) +2,7 (3)
                                   3. Svens Fišers (Vācija) +15,6 (4)
                                   4. Ilmārs Bricis (Latvija) +26,7 (1)  
                                   5. Halvards Hanevolds (Norvēģija) +37,5 (3) 
                                   6. Frūde Andresens (Norvēģija) +56,7 (5) 
                              
    44. Jānis Bērziņš (Latvija) +5:02,6 (1)  
                                  48. Raivis Zīmelis (Latvija) +5:37,8 (5)  
                                  56. Kristaps Lībietis (Latvija) +8:31,0 (6) 

21.02   13.00-14.55     4x7.5 km stafete vīriešiem
                                  REZULTĀTI
                                 1. Vācija 1:21:51,5 (1 soda aplis + 8 izmantotas rezerves patronas)
                                      Riko Gross 0+0; 0+1
                                      Mihaels Roešs 0+0; 0+0
                                      Svens Fišers 0+1; 1+3
                                      Mihaels Graiss 0+2; 0+1
                                  2. Krievija +20,9 (0+6)
                                      Ivans Čerezovs 0+3; 0+0
                                      Sergejs Čepikovs 0+0; 0+0
                                      Pāvels Rostovcevs 0+2; 0+0
                                      Nikolajs Kruglovs 0+1; 0+0
                                 3. Francija +43,6 (0+6)
                                     Žuliāns Robērs 0+0; 0+0
                                     Vincents Defrānss 0+1; 0+0
                                     Fereols Kanārds 0+1; 0+1
                                     Rafaels Puarē 0+0; 0+3
                               16. Latvija +6:19,1 (5 soda apļi + 12 izmantotas rezerves patronas)
                                     Jānis Bērziņš 1+3; 0+0
                                     Edgars Piksons 0+1; 0+0
                                     Raivis Zīmelis 1+3; 3+3
                                     Ilmārs Bricis 0+0; 0+2  

23.02   13.00-14.50     4x6 km stafete sievietēm
                                     
REZULTĀTI
                                      1. Krievija 1:16:12,5 (0 soda apļi + 2 izmantotas rezerves patronas)
                                           Anna Bogali 0+0; 0+1
                                           Svetlana Išmuratova 0+1; 0+0
                                           Olga Zaiceva 0+0; 0+0
                                           Albina Akhatova 0+0; 0+0
                                      2. Vācija +50,7 (1+8)
                                          Martina Glagova 0+1; 0+2
                                          Andrea Henkele 0+2; 0+0
                                          Katrīna Apela 0+0; 1+3
                                          Kati Vilhelma 0+0; 0+0
                                     3. Francija +2:26,2 (0+8) 
                                          Delfīna Pereto 0+2; 0+1
                                          Florensa Bevarē-Robēra 0+1; 0+0
                                          Silvija Bekāra 0+1; 0+1
                                         Sandrīne Beijī 0+2; 0+0
                                    18. Latvija +10:08,8 (2+11)
                                          Madara Līduma 0+1; 0+2
                                          Anžela Brice 0+0; 0+1
                                          Linda Savļaka 0+1; 0+0
                                         Gerda Krūmiņa 0+3; 2+3  

25.02   11.00-12.00     15 km kopējais starts vīriešiem
                                      REZULTĀTI
                                      1. Mihaels Greiss (Vācija) 47 minūtes 20 sekundes (1 soda aplis) 
                                      2. Tomašs Sikora (Polija) +6,3 (1)  
                                      3. Ole Einara Bjerndālens (Norvēģija) +12,3 (3)
                                      4. Pāvo Purunens (Somija) +23,7 (0)   
                                      5. Sergejs Čepikovs (Krievija) +39,1 (0) 
                                      6. Emīls Hegle Svendsens (Norvēģija)          +53,8 (2) 
                                      ..28. Ilmārs Bricis (Latvija) +3:07,6 (3).           

  13.00-14.00     12.5 km kopējais starts sievietēm
                                     REZULTĀTI
                                     1. Anna Karīna Olofsona (Zviedrija) 33 minūtes 36,3 sekundes (1 soda aplis) 
                                     2. Katija Vilhelma (Vācija) +9,6 (1) 
                                     3. Uši Dīzla (Vācija) +41,9 (3)
                                     4. Martina Glagova (Vācija) +57,1 (2)  
                                     5. Floransa Baverela-Robēra (Francija) +1:04,0 (2) 
                                     6. Olga Nazarova (Baltkrievija) +1:14,0 (1)  
                                     ..20. Madara Līduma (Latvija) +3:16,2 (5). 
 

 Ziemas olimpiskajās spēlēs no 1924. - 2002.gadam startējuši 9 Latvijas biatlonisti.

Sievietes

Andžela            BRICE                         2002
Ieva                  CEDERŠTRĒMA         1994, 1998

Vīrieši

Jānis                 BĒRZIŅŠ                    2002
Aivars              BOGDANOVS             1992, 1994, 1998
Ilmārs               BRICIS                     1992, 1994, 1998, 2002
Oļegs               MAĻUHINS                1992, 1994, 1998, 2002
Jēkabs              NĀKUMS                  1998, 2002
Gundars           UPENIEKS                 1992, 1994, 1998, 2002
Raivis               ZĪMELIS                    2002

LATVIJAS OLIMPISKĀ KOMITEJA | Rīga, Elizabetes iela 49, LV-1010 | Tālrunis +371 7282461 | [email protected] Designed by BULTERJERS