Sākumlapa | Vēsture | Turīna 2006 | Sacensību kalendārs | Summary in English   27.11.2020
kaukas
Apmeklējumu skaits: 33219
Juridiskā un autortiesību
informācija
Distanču slēpošana Rezultāti
 Ziemas olimpiskajās spēlēs Turīnā piedalās 4 Latvijas distanču slēpotāji -  Intars Spalviņš, Valts Eiduks, Oļegs Andrejevs un Oļegs Maļuhins, kā arī viņu treneri Ingus Eiduks, Anatolijs Levša un Ilgonis Pogulis.  Sportistem klātienē līdzi jut arī Latvijas Slēpošanas savienības prezidents Vairis Brīze.


LATVIJAS DISTANČU SLĒPOTĀJU STARTI 2006.GADA ZIEMAS OLIMPISKAJĀS SPĒLĒS TURĪNĀ (pēc Latvijas laika)

12.02   14.45-16.30     15+15 km iedzīšana 
                                                                                      Latvijas sportisti nestartēja  

14.02   11.00-13.25      komandu sprints
 Latvijas sportisti nestartēja           

17.02   11.00-12.45     15 km (klasiskais stils)
                                      REZULTĀTI
                                      1. Andrus Vērpalu (Igaunija) 38:01,3
                                      2. Lukaš Bauers (Čehija) +14,5
                                      3. Tobiass Angerers (Vācija) +19,2
                                      4. Vasīljs Rotčevs (Krievija) +23,1
                                      5. Jāks Mae (Igaunija) +33,9
                                      6. Johans Olsons (Zviedrija) +37,5
                                      69. Valts Eiduks (Latvija) +6:10,7
                                      76. Intars Spalviņš (Latvija) +7:12,1
                                      78. Oļegs Andrejevs (Latvija) +7:42,9
          

22.02   11.00-12.05     sprints 
            13.30-15.40     sprints
Rezultāti. Sacensībās sprintā nevienam no četriem Latvijas distanču slēpotājiematlasē neizdevās iekļūt labāko 30 vidū un kvalificēties nākamajai kārtai.
Visātrāk no latviešiem 1,3 kilometrus garo distanci veica Oļegs Maļuhins, kas ierindojās 50.vietā 80 sportistu vidū. 
                                       Kvalifikācija:
                                       1. Bjorns Linds (Zviedrija) 2 minūtes 13,53 sekundes
                                       2. Endrū Ņūvels (ASV) +1,26 
                                       3. Johans Kolstads (Norvēģija) +1,58
                                       4. Vasīlijs Ročevs (Krievija) +2,66 
                                       5.Kristians Žorži (Itālija) +2,70
                                       6. Mihels Ostbergs (Zvierija) +2,71
                                       ..50. Oļegs Maļuhins (Latvija) +11,35
                                       ..68. Valts Eiduks (Latvija) +17,72
                                       ..72. Intars Spalviņš (Latvija) +18,73
                                       ..74. Oļegs Andrejevs (Latvija) +19,70. 
                                
A FINĀLA rezultāti                                                
                                  1. Bjorns Linds (Zviedrija)                                
                                  2. Rodijs Darragons (Francija)                         
                                  3. Tobiass Fredriksons (Zviedrija)
                                  4. Kristians Žorži (Itālija)
 

26.02   11.00-13.45     50 km 
REZULTĀTI
1.Džordžio di Čenta (Itālija) 2:06:11,8
2.Jevgeņijs Dementjevs (Krievija) 2:06:12,6
3.Mihails Botvinovs (Austrija) 2:06:12,7
4.Emanuels Žunjērs (Francija) 2:06:13,5
5.Pjetro Pilers Kotrers (Itālija) 2:06:14,0
6.Anderss Sēdergrēns (Zviedrija) 2:06:14,1
...60 Oļegs Maļuhins (Latvija) 2:15:10,6
Valts Eiduks (Latvija) nefinišēja
Intars Spalviņš (Latvija) nefinišēja
Oļegs Andrejevs (Latvija) nefinišēja

Ziemas olimpiskajās spēlēs no 1924. - 2002.gadam startējuši 12 Latvijas distanču slēpotāji 

Sievietes

Andžela            BRICE                         1998
Ineta                KRAVALE                     1994
Ināra                RUDKO                        1998

Vīrieši

Kārlis                  BUKASS                     1936
Herberts            DĀBOLIŅŠ                 1936
Edgars               GRUZĪTIS                   1936
Juris                   ĢĒRMANIS                1998, 2002
Jānis                   HERMANIS                1992, 1994,1998
Pauls                   KAŅEPS                     1936
Roberts               PLŪME                       1924
Roberts              RAIMO                       1998
Alberts                RIEKSTIŅŠ                1936

LATVIJAS OLIMPISKĀ KOMITEJA | Rīga, Elizabetes iela 49, LV-1010 | Tālrunis +371 7282461 | [email protected] Designed by BULTERJERS