Sākumlapa | Vēsture | Turīna 2006 | Sacensību kalendārs | Summary in English   27.11.2020
kaukas
Apmeklējumu skaits: 33219
Juridiskā un autortiesību
informācija
Kamaniņu sports Rezultāti

 Ziemas olimpiskajās spēlēs Turīnā piedalās kamaniņu sportistu komanda 8 sportistu sastāvā - Guntis Rēķis, Mārtiņš Rubenis, Anna Orlova, Maija Tīruma, Aiva Aparjode, Kaspars Dumpis, Andris un Juris Šici, kā arī treneri: Pēteris Cīmanis, Aivars Kalniņš, Sandris Bērziņš un Jānis Liepa.

LATVIJAS KAMANIŅNIEKU STARTI 2006.GADA ZIEMAS OLIMPISKAJĀS SPĒLĒS TURĪNĀ (pēc Latvijas laika)
11.02   17.00-21.00     1.,2.brauciens 1x vīriešiem
12.02   17.00-21.10     3.,4.brauciens 1x vīriešiem
 REZULTĀTI 
1. Armīns Cīgelers (Itālija) 3:26,088
2. Alberts Demčenko (Krievija) +0,110

3. Mārtiņš Rubenis (Latvija) +0,357
4. Tonijs Benšofs (ASV) +0,510
5. Davids Mellers (Vācija) +0,623
6. Jans Eihorns (Vācija) +0,655
17. Kaspars Dumpis (Latvija) +3,200
21. Guntis Rēķis (Latvija) +4,068.

13.02   17.00-20.20     1.,2.brauciens sievietēm
14.02   17.00-20.30     3.,4.brauciens sievietēm
REZULTĀTI
1. Zilke Otto (Vācija) 3:07,979
2. Zilke Krauzhāra (Vācija) +0,136
3. Tatjana Hefnere (Vācija) +0,481
4. Kortnija Zablocki (ASV) +0,873
5. Veronika Haldere (Austrija) +1,108
6. Lilija Ludana (Ukraina) +1,296
7. Anna Orlova (Latvija) +1,504
17. Maija Tīruma (Latvija) +5,065
18. Aiva Aparjode (Latvija) +5,086

15.02   17.00-19.30     braucieni 2x
REZULTĀTI  
1. Andreāss Lingers/Volfgangs Lingers (Austrija) 1:34,497
2. Andrē Floršucs/Torstens Vustlihs (Vācija) +0,310
3. Gerhards Plankenštainers/Osvalds Hazelrīders (Itālija) +0,433
4. Tobiass Šīgls/Markuss Šīgls (Austrija) +0,454
5. Kristians Oberštolcs/Patriks Grubers (Itālija) +0,459
6. Patriks Laitners/Aleksandrs Rešs (Vācija) +0,463
7. Andris Šics/Juris Šics (Latvija) +0,617

Ziemas olimpiskajās spēlēs no 1924. - 2002.gadam startējuši 26 Latvijas kamaniņu braucēji

Sievietes

Ingrīda              AMANTOVA               1980, 1984
Iluta                  GAILE                        1992, 1994, 1998, 2002
Anna                 ORLOVA                    1992, 1994, 1998, 2002
Astra                 RĪBENA-VITOLA        1980
Jurita                 ŠNITKO                     1998
Evija                  ŠULCE                        1992, 1994
Maija                 TĪRUMA                      2002
Vera                  ZOZUĻA                     1976, 1980, 1984

Vīrieši

Sandris            BĒRZIŅŠ                     1998, 2002
Dainis               BREMZE                     1976, 1980
Ivars                DEINIS                       2002
Juris                 EISAKS                       1984
Agris                 ELERTS                      1992, 1994
Aigars               KRIĶIS                       1976, 1980
Valdis                ĶUZIS                         1976
Dairis                LEKSIS                        1994, 1998
Māris                LĒĢERIS                     1998
Aivars               POLIS                         1992
Guntis               RĒĶIS                         1998, 2002
Mārtiņš             RUBENIS                     1998, 2002
Nauris              SKRAUSTIŅŠ                2002
Roberts            SUHAREVS                  1992, 1994, 1998
Aivis                 ŠVĀNS                         1994
Rolands            UPATNIEKS              1976
Einārs               VEIKŠA                      1984
Juris                 VOVČOKS                 1994, 1998     

LATVIJAS OLIMPISKĀ KOMITEJA | Rīga, Elizabetes iela 49, LV-1010 | Tālrunis +371 7282461 | [email protected] Designed by BULTERJERS