LOK Valde turpina ieviest labas pārvaldības principus Olimpiskajos centros

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
10:06, 9. oktobris 0

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Izpildkomitejas sēdē (07.10.2020.) tika izskatīti LOK Valdes un Ernst & Young Baltics SIA izstrādātie ieteikumi Olimpisko centru korporatīvās pārvaldes principu pilnveidošanā. Tāpat Ernst & Young Baltics SIA neatkarīgie konsultanti prezentēja kritēriju projektu Olimpisko centru darbības rādītāju novērtēšanā.

LOK Izpildkomiteja ieteica rosināt konsultatīvo padomju izveidi Olimpiskajos centros, kuros padomes vēl nav izveidotas. Konsultatīvās padomes tiks veidotas kā sabiedriskas institūcijas un tajās tiks iekļauti Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM), attiecīgās pašvaldības un LOK pārstāvji.

Tāpat tiek aicināts Olimpisko centru valdes pieņemt Olimpisko centru stratēģijas, kuros tādas vēl nav izstrādātas un apstiprinātas, un iesniegt tās izskatīšanai LOK Izpildkomitejā.

LOK Attīstības un infrastruktūras komisijas Infrastruktūras un Olimpisko centru apakškomisijas vadītājam Raimondam Vējonim, LOK Izpildkomiteja uzdeva, sadarbībā ar Olimpisko centru vadītājiem un attiecīgo pašvaldību pārstāvjiem, pilnveidot Olimpisko centru korporatīvās pārvaldības izvērtējumu un kritēriju projektu Olimpisko centru darbības rādītāju novērtēšanai. Apakškomisijas vadītājam par sasniegtajiem rezultātiem LOK Izpildkomiteja būs jāinformē šā gada decembra sēdē.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem