Veinbergs otro dienu pēc kārtas izcīna sudrabu un sper soli pretī Jaunatnes Olimpiādei

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
10:41, 28. oktobris 0

Noslēdzies otrais posms Jaunatnes seriālā skeletonā, kurā otro dienu pēc kārtas priecē latvieša Elvja Veinberga sniegums, vēlreiz izcīnot otro vietu. Arī otrā posma sacensībās uzvarēja vācietis Lukas Dāvids Nidegers, bet trešā vieta Dmitrijam Knišam no Krievijas.

Šodien Norvēģijā bija ievērojami aukstāks nekā vakar, tādēļ Lillehammeres trasē nācās izmēģināt citu slieču komplektu, bet arī uz cietāka ledus mūsu pārstāvis bija pārliecinošs. Prieku pēc finiša neslēpa treneris Gints Dzērve: "Stabila otrā vieta. Tālu gan vācietis, gan krievs. Šajā trasē viss ir skaidrs, dosimies tālāk uz Vāciju un skatīsimies, kāds spēku samērs būs tur. Domāsim, ko varam "nomest" un kur varam iegūt. Skatīsimies."

Dāmu konkurencē Annija Miļūne šodien vēlreiz uzrādīja 21.rezultātu. Treneris ar sportistes sniegumu bija priecīgs: "Ar nelielo pieredzi, kāda ir Annijai, ir atzīstams rezultāts. Šodien viņai izdevās ātrāks starts, bet trasē gāja grūtāk, tāpēc neizdevās pakāpties augstāk."

Tikmēr jaunajiem latviešu monobobslejistiem divu dienu laikā aizvadītajos divos posmos Norvēģijā, Lillehammeres trasē Jaunatnes Olimpiādes kvalifikācijā nav izdevies iekļūt labāko desmitniekā.

Sestdien tika aizvadīts pirmais posms. Loreta Beķerniece ieņēma 14.vietu, bet puišu konkurencē Renārs Grantiņš bija 17.vietā, savukārt Mārtiņš Ozols ieņēma 23.vietu 25 atlētu konkurencē.

Svētdien notika vēl vienas sacensības jaunajiem monobobslejistiem. Grantiņam izdevās uzlabot savu vakardienas rezultātu un pakāpās uz 15.vietu, bet Ozols pirmajā braucienā vēlreiz finišēja 23.vietā un otrajam braucienam nekvalificējās.

Kvalifikācija Jaunatnes Olimpiādei sastāv no četriem posmiem. Nākamie divi posmi notiks Vācijā, Kēnigszē trasē novembrī. Jaunatnes Olimpiskās spēles risināsies janvārī, Šveices pilsētā Lozannā, taču renes sporta veidos medaļas tiks sadalītas Sanktmoricas trasē. Monobobslejā un skeletonā katrā disciplīnā piedalīsies labākie 18 atlēti.

Raksta autors: bobslejs.lv

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem