Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) XXI Ziemas Olimpisko spēļu Vankūverā (12-28.02.2010) oficiālā mājas lapa. 09.07.2020
Biatlons - Rezultāti

Biatlons 7,5 kilometru sprints sievietēm

1. Anastasija Kuzmina (Slovākija) 19:55,6 (1 kļūda šaušanā)
2. Magdalēna Noinere (Vācija) +1,5 (1)
3. Marī Dorina (Francija) +10,9 (0)
..48. Gerda Krūmiņa (Latvija) +2:13,7 (1)
..57. Madara Līduma (Latvija) +2:28,2 (4)
..69. Līga Glāzere (Latvija) +2:52,1 (1)
..79. Žanna Juškāne (Latvija) +3:36,8 (3)

Biatlons 10km sprints vīriešiem

1. Vensāns Žajs (Francija) 24:07,8 (0 kļūdas šaušanā)
2. Emils Hegle Svendsens (Norvēģija) 24:20,0 (1)
3. Jakovs Faks (Horvātija) 24:21,8 (0)
..14. Ilmārs Bricis (Latvija) 25:41,3 (2)
..50. Andrejs Rastorgujevs (Latvija) 27:05,3 (3)
..64. Kristaps Lībietis (Latvija) 27:32,5 (1)
..78. Edgars Piksons (Latvija) 28:23,0 (2)

Biatlons 10km iedzīšana sievietēm

1. Magdalēna Noinere (Vācija) 30:16,0 (2 kļūdas šaušanā)
2. Anastasija Kuzmina (Slovākija) +12,3 (2)
3. Marī-Laura Brunē (Francija) +28,3 (0)
..38. Madara Līduma (Latvija) +3:46,6 (3)
..57. Gerda Krūmiņa (Latvija) +7:42,7 (4)

Biatlons 12,5 km iedzīšana vīriešiem

1. Bjerns Ferijs (Zviedrija) 33:38,4 (1 kļūda šaušanā)
2. Kristofs Zumans (Austrija) +16,5 (2)
3. Vensāns Žajs (Francija) +28,2 (2)
..32. Ilmārs Bricis (Latvija) +2:36,5 (4)
..58. Andrejs Rastorgujevs (Latvija) +7:57,5 (9)


Biatlons 15 kilometru individuālā distance sievietēm

1. Tūra Bergere (Norvēģija) 40:52,8 (1 kļūda šaušanā)
2. Jeļena Hrustaļova (Kazahstāna) +20,7 (0)
3. Darja Domračova (Baltkrievija) +28,2 (1)
..67. Madara Līduma (Latvija) +6:37,4 (6)
..69. Gerda Krūmiņa (Latvija) +7:07,3 (4)
..78. Līga Glāzere (Latvija) +9:27,5 (5)
..84. Žanna Juškāne (Latvija) +12:43,6 (7)

Biatlons 20 kilometru individuālā distance vīriešiem

1. Emils Hegle Svendsens (Norvēģija) 48:22,5 (1 kļūda šaušanā)
2. Ole Einars Bjerndālens (Norvēģija) +9,5 (2)
2. Sergejs Novikovs (Baltkrievija) +9,5 (0)
4. Jevgēņijs Ustjugovs (Krievija) +49,3 (1)
..37. Edgars Piksons (Latvija) +4:30,0 (2)
..70. Kristaps Lībietis (Latvija) +7:39,9 (3)
..73. Kaspars Dumbris (Latvija) +8:07,6 (5)
74. Ilmārs Bricis (Latvija) +8:11,4 (6)

Biatlons 4x6 km stafete sievietēm

1. Krievija (Svetlana Sļepcova, Anna Bogali-Titoveca, Olga Medvedeva, Olga Zaiceva) 1.09:36,3 (0 soda apļi+3 rezerves patronas)
2. Francija (Marī Lora Brunē, Silvija Bekāra, Marī Dorina, Sandrine Beijī) +32,8 (2+8)
3. Vācija (Kati Vilhelma, Simone Hausvalde, Martina Beka, Andrea Henkele) +37,1 (0+5)
4. Norvēģija +57,8 (0+3)
5. Zviedrija +1:10,9 (0+3)
6. Ukraina +1:31,9 (0+8)
..19. Latvija (Žanna Juškāne, Madara Līduma, Līga Glāzere, Gerda Krūmiņa) +9:19,9 (4+12)

4x7,5 km stafete vīriešiem:

1. Norvēģija (Halvards Hanevolds, Tardžejs Boe, Emils Hegle Svendsens, Ule Einars Bjerndālens) 1.21:38,1 (0 soda apļi+7 rezerves patronas)
2. Austrija (Simons Eders, Daniels Mesotičs, Dominiks Landertingers, Kristofs Zumans) +38,6 (0+7)
3. Krievija (Ivans Čerezovs, Antons Šipuļins, Maksims Čudovs, Jevgeņijs Ustjugovs) +38,8 (0+4)
4. Zviedrija +1:23,9 (1+10)
5. Vācija +1:37,9 (2+7)
6. Francija +1:38,1 (1+9)
..19. Latvija (Edgars Piksons, Ilmārs Bricis, Andrejs Rastorgujevs, Kristaps Lībietis) +13:37,4 (7+16)

LATVIJAS OLIMPISKĀ KOMITEJA | Rīga, Elizabetes iela 49, LV-1010 | Tālrunis +371 67282461 | [email protected]