Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) XXI Ziemas Olimpisko spēļu Vankūverā (12-28.02.2010) oficiālā mājas lapa. 05.07.2020
Cipulis: visas spēles iegāž pirmais periods
21.02.2010
z/a BNS

VANKŪVERA, FEB 21, BNS - Latvijas izlases uzbrucējs Mārtiņš Cipulis atzīst, ka Latvijas izlasi visās spēlēs Vankūveras olimpisko spēļu hokeja grupu turnīrā iegāzis sniegums pirmajā periodā.

"Es nezinu, kas notiek.. Grūti pateikt. Pirmais periods mūs iegāž. Mēs pašā sākumā netiekam viņiem īsti līdzi un, nonākot zaudētājos, pēc tam ir ļoti grūti atspēlēties.. Pretinieks sajuta garšu, iemeta un tā spēle aizgāja.. Ja būtu izdevies noturēt, varbūt tā spēle aizietu citā ritmā," aģentūrai BNS pēc spēles ar Slovākiju sacīja Cipulis.

Jautāts, cik lielā mērā spēlētāju fizisko kondīciju ietekmējis saspringtais Rīgas "Dinamo" spēļu grafiks pirms olimpiskajām spēlēm, viņš teica: "Es nezinu, jūtamies normāli, neviens neko nesūdzās.. Bet, nu, ar visu to, ka mēs jūtamies normāli, mēs netiekam līdzi saviem pretspēlētājiem."

Tāpat hokejists nedomā, ka izlase pārlieku respektētu pretinieku skaļos uzvārdus. "Tas varētu būt pirmajā spēlē, bet trešajā spēlē nē, visi jau ir daudz maz pieraduši.. Es pat nezinu, kāpēc tā, ka jau trešo spēli pēc kārtas sākumā nonākam zaudētājos," sacīja Cipulis, uzsverot, ka spēlētāji laukumā izliekas maksimāli. "Mēs darām, ko mēs varam. Nesanāk. Es nezinu, kāpēc."

Jau ziņots, ka - Latvijas hokejisti sestdien olimpiskajās spēlēs Vankūverā, ar bezierunu zaudējumu 0:6 Slovākijai, beidza priekšsacīkšu turnīru, kurā tika zaudēts visās trīs spēlēs. Pirmajā spēlē Latvijas izlase ar 2:8 zaudēja Krievijai, bet otrajā mačā, kas Oļega Znaroka vadītajai komandai līdz šim bijis labākais Vankūverā, ar 2:5 atzina Čehijas pārākumu.

* Olimpiskās ziņas tapušas sadarbībā ar a/s "Aldaris"

LATVIJAS OLIMPISKĀ KOMITEJA | Rīga, Elizabetes iela 49, LV-1010 | Tālrunis +371 67282461 | [email protected]