Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) XXI Ziemas Olimpisko spēļu Vankūverā (12-28.02.2010) oficiālā mājas lapa. 05.07.2020
Latvijas delegācijas vadītājs: Vankūverā, salīdzinot ar Turīnas spēlēm, sperts solis uz priekšu
12.02.2010
z/a BNS

Žoržs TikmersVANKŪVERA, FEB 12, BNS - Latvijas delegācijas vadītājs Vankūveras Ziemas Olimpiskajās spēlēs Žoržs Tikmers atzīst, ka Latvijas delegācija ar nopietnām organizatoriskām problēmām līdz šim saskārusies nav.

Tikmers sarunā ar aģentūru BNS arī atzina, ka, salīdzinot ar 2006.gada Turīnas spēlēm, Vankūveras spēļu rīkotāji spēruši soli uz priekšu.

"Salīdzinot ar pēdējām Ziemas Olimpiskajām spēlēm, kuras notika Turīnā, es domāju, ka šeit ir krietns progress. Un, es domāju, ka pašiem sportistiem sadzīves apstākļi gan Vankūverā, gan Vistlerā ir ļoti labi, sacīja Tikmers, uzsverot, ka korekti būtu salīdzināt Vankūveras spēļu organizatorisko līmeni ar iepriekšējām Ziemas spēlēm.

"Mēs neesam saskārušies ar nopietnām organizatoriskām grūtībām, izņemot to, ka kavē lidmašīnas, objektīvi, un kādreiz netiek laikā piegādāta bagāža un aprīkojums. Citu problēmu mums nav. Viss ir kārtībā," sacīja Latvijas delegācijas vadītājs.

Jautāts, vai visi atlēti ir apmierināti ar ēdināšanu Vankūveras un Vistleras olimpiskajos ciematos, viņš sacīja: "Arī ar ēšanās lietām viss ir kārtībā, neviens no sportistiem nav sūdzējies. Tāds, ekonomiskāks režīms ir vakarā un naktī, kad šeit ieradās vairāki mūsu delegācijas pārstāvji. Par cik mums daudzi treneri un mediķi ielidoja naktī, tad varbūt tā izvēle bija mazāka, bet lielos vilcienos viss ir apmierinoši."

Vankūveras olimpiskās spēles norisināsies no 12. līdz 28.februārim.

* Olimpiskās ziņas tapušas sadarbībā ar a/s "Aldaris"

BNS, + 371 7088611, [email protected]

LATVIJAS OLIMPISKĀ KOMITEJA | Rīga, Elizabetes iela 49, LV-1010 | Tālrunis +371 67282461 | [email protected]