Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) XXI Ziemas Olimpisko spēļu Vankūverā (12-28.02.2010) oficiālā mājas lapa. 05.07.2020
LOK APSTIPRINA OTRU OLIMPISKĀ DIVNIEKA EKIPĀŽU KAMANIŅU SPORTĀ
01.02.2010
Ilze Āķe-Vīksne

Gudramovičs,KalniņšLatvijas Olimpiskā komiteja (LOK), šodien – 1.februārī, kā otru Olimpiskā divnieka ekipāžu kamaniņu sportā apstiprināja Oskara Gudramoviča un Pētera Kalniņa ekipāžu.

 

Kā jau informējām, 26.janvārī LOK Izpildkomiteja apstiprināja Olimpiskās delegācijas sarakstu ar12 kamaniņu braucējiem, kuru vidū bija trīs divnieku ekipāžas. Taču spēlēs katru valsti var pārstāvēt tikai divas divnieku ekipāžas.

 

Aizvadītās nedēļas nogalē Pasaules junioru čempionāta kamaniņu sportā par otru ceļazīmi uz Vankūveras olimpiskajām spēlēm cīnījās Gudramoviča/Kalniņa un Andreja Bērzes/ Ulda Logina ekipāžas.

 

Jau agrāk bija nolemts, ka pasaules čempionātā junioriem, ierindojoties pirmajā trijniekā, Bērze/Logins iegūs vietu Latvijas olimpiskajā komandā. Pretējā gadījumā uz Vankūveru dosies cits divnieks - Gudramovičs/Kalniņš. Bērze/Logins čempionātā palika sestie.

 

Līdz ar to Latvijas Kamaniņu federācija lūdza LOK prezidentu Aldoni Vrubļevski, dalībai XXI ziemas Olimpiskajās spēlēs, kā otro apstiprināt Gudramoviča/Kalniņa ekipāžu.

 

Gudramoviča/Kalniņa ekipāža uz Vankūveru no Rīgas izlidos 7.februārī.

 

XXI ziemas Olimpiskās spēles Vankūverā notiks no 12. līdz 28.februārim.

LATVIJAS OLIMPISKĀ KOMITEJA | Rīga, Elizabetes iela 49, LV-1010 | Tālrunis +371 67282461 | [email protected]