15.februārī Pasaules Jaunatnes Ziemas Olimpisko spēļu ''Gangvona 2024'' dalībniekus un trenerus par izcīnītiem augstiem rezultātiem svinīgās pieņemšanās sveica Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs un Izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša.  

Valsts prezidents jaunos sportistus un trenerus uzrunāja un sveica Rīgas pilī, kurā pēc pieņemšanas oficiālās daļas bija iespēja doties arī ekskursijā. 

Savukārt pēcpusdienā Latvijas delegācijas dalībnieki ar saviem treneriem devās uz pieņemšanu pie Izglītības un zinātnes ministres (IZM) Andas Čakšas. Latvijas delegāciju ar panākumiem sveica arī Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks un IZM sporta departamenta direktora pienākumu izpildītājs Juris Zīvarts. 

Pasaules Jaunatnes Ziemas Olimpiskās spēles ''Gangvona 2024'' norisinājās no 19.janvāra līdz 1.februārim Dienvidkorejā, un Latviju tajās pārstāvēja 45 jaunie sportisti 11 dažādās disciplīnās. Latvija šajās Jaunatnes Ziemas Olimpiskajās spēlēs izcīnīja 6 medaļas - zelta medaļas Latvijas U16 izlasei 3x3 hokejā un Emīlam Indriksonam skeletonā, sudraba medaļas Jānim Gruzdulim-Borovojam un Ēdenam Eduardam Čepulim divvietīgajās ekipāžās kamaniņu sportā, Latvijas komandai (Margitai Sirsniņai, Edvardam Martam Markitānam, Jānim Gruzdulim-Borovojam, Ēdenam Eduardam Čepulim) stafetē kamaniņu sportā un Dārtai Neimanei skeletonā, bronzas medaļa Laurai Lēģerei skeletonā. 

FOTO GALERIJAS ŠEIT