Latvijas tenisistes Adelina Lačinova un Odeta Panasa sestdien Mariborā cieta zaudējumu Eiropas Jaunatnes olimpiskā festivāla dubultspēļu turnīra bronzas spēlē.

Lačinova un Panasa bija pēdējās no Latvijas sportistiem, kas startēja Eiropas Jaunatnes olimpiskajā festivālā, kurā latvieši palika bez izcīnītām godalgām.

Latvijas tenisistes, kuras bija izsētas ar ceturto numuru, spēlē par trešo vietu ar 2-6, 4-6 zaudēja čehietēm Terezai Krejčovai un Jūlijai Paštikovai, kurām bija pirmais numurs.

au ziņots, ka Latvijas tenisistes no pirmās kārtas mača bija brīvas, otrajā ar 6-3, 7-6, 12:10 uzvarēja Beļģijas sportistes Valentīnu Kusensu un Marilinu van Bremptu, ceturtdaļfinālā ar 6-7, 6-1, 7-6 pieveica igaunietes Mariju Johannu Lapimā un Ketrīnu Reinvaldu (8.), bet pusfinālā ar 2-6, 3-6 piekāpās Slovākijas pārim Sonjai Depešovai un Mijai Pohānkovai (2.).

Vēl sestdien vieglatlētikas sacensību trīssoļlēkšanas finālā Aleksis Gailītis ar 14,88 metru tālu lēcienu izcīnīja sesto vietu.

Tikmēr 1500 metru skrējienā Sibilla Vanadziņa finišēja četrās minūtēs un 36,40 sekundēs, kas deva 11.vietu, bet 2000 metru šķēršļu skrējiena finālā Emīls Matiass Reinfelds ar finišu sešās minūtēs un 11,71 sekundē bija 15.pozīcijā. Augstlēkšanas finālā Loreta Bērziņa pārvarēja 1,60 metrus un bija 12.vietā.

Eiropas Jaunatnes olimpiskais festivāls gan ziemā, gan vasarā pulcē jaunos atlētus vecumā no 14 līdz 18 gadiem.