Dalībniekiem būs iespēja izzināt jaunākās tendences sportā, tā menedžmentā un motivācijas vairošanā no 15 Latvijas un pasaules ievērību guvušiem sporta jomas pārstāvjiem.

Kā lektori uzstāsies sporta jomas pārstāvji, personiskās izaugsmes treneri un sportisti, to vidū [olympian id="75" name="Jānis Lūsis"] (latviešu šķēpmešanas leģenda, Olimpiskais čempions), Raimonds Strokšs (“RA Events” direktors), Anatolijs Kreipāns (sporta žurnālists), Aigars Nords (Lattelecom Rīgas maratona direktors), [olympian id="36" name="Jānis Ozols"] (Latvijas bobsleja izlases fiziskās sagatavotības treneris), Madars Apse (Red Bull komandas skeitbordists, nominēts pasaules gada skeitera balvai), Raimonds Elbakjans (ielu sporta un kultūras kustības “Ghetto Games” dibinātājs) un citi.

Konferencē dalībnieki būs aicināti iepazīt jaunas iespējas un praktiski pielietojamas metodes jauno talantu attīstībai, motivācijai, sporta organizāciju un pasākumu veidošanai, kā arī sporta profesionāļu pašizaugsmei un pilnveidei. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka dalībniekiem būs iespēja saņemt apliecību par sporta speciālistu profesionālās pilveides apguvi 8 stundu apmērā, derīgu sporta speciālistu resertifikācijai.

Konferences organizatori skaidro kā tapusi ideja par sporta konferences organizēšanu Liepājā: “Sports šodien nav tikai talants, bet gan efektīva sadarbība, spēja pieņemt izaicinājumus un iedvesmot sasniegumiem kopējā komandas darbā. Liepāja jau izsenis tiek dēvēta par sportistu pilsētu, to pierāda ne vien liepājnieku panākumi pasaules klases sportā, bet arī straujā sporta infrastruktūras attīstība pilsētā, tāpēc ir tikai likumsakarīgi, ka arī Liepāja ir piemērotākā vieta sporta konferences rīkošanai.”

Konferences mājaslapā www.sportsvar.lv ir sākusies dalībnieku reģistrācija, tur arī atrodama sīkāka informācija par lektoriem un konferences programma. Konferences valoda – latviešu.

Informāciju sagatavoja:

Līva Dzerkale

Konferences “Sports VAR” komunikācijas vadītāja

Tālrunis +371 29297272

E-pasts: [email protected]

www.sportsvar.lv