Šogad tradicionālais Latvijas Olimpiskā komitejas (LOK) organizētais  Olimpiskais mēnesis sākas mēnesi pirms LOK 100.dzimšanas dienas un noslēgsies 22.aprīlī ar kopēju Vislatvijas rīta vingrojumu, kurā piedalīsies vairāk kā 160 000 dalībnieki no 41 pašvaldībās sportojot 781  vietās Latvijā.

Šogad paralēli Olimpiskā mēneša tradicionālajām aktivitātēm (Vislatvijas vingrošana, online treniņi, sociālo tīklu izaicinājumi, zīmējumu un eseju konkursi) aicinām kustīgi pavadīt visu mēnesi, piedaloties 100 km izaicinājumā “Izskrien simtiņu!” distantrace.com platformā vai izpildot dažādus testus par Olimpisko kustību  un kļūstot par #sportiņā draugu kluba biedru.

Tāpat  dažādas aktivitātes ir saplānojuši LOK partneri: RIMI kopā ar 3x3 basketbola zelta puišiem piedāvā pieņemt 3 nedēļu izaicinājumu “Olimpisko čempionu tips&tricks”,  kas sniedz padomus kā kļūt Olimpiski kustīgiem un iegūt Olimpiski mierīgu un nosvērtu prātu. Savukārt Olimpiskā mēneša partneris “Swedbank” piedāvā tiešsaites spēli ar pastaigas elementiem "Olimpiskā mēneša Cilpo", kurā ikviens var ne vien kārtīgi izkustēties, bet arī pārbaudīt savas zināšanas par finanšu pratību, Olimpisko kustību, mūsdienīga un veselīga dzīvesveida pamatprincipiem.

Sadarbībā ar sporta apģērbu zīmolu 4F Olimpiskā mēneša  ietvaros turpinās arī raidījuma “Olimpiskais detektīvs  3.sezona, kas četrās raidījumu sērijās turpinās iepazīstināt  un aicinās pamēģināt  četrus sporta veidus: biatlonu, kamaniņu sportu, klinšu kāpšanu un airēšanu. Šos raidījumus varēs vērot LOK sociālajos mēdijos un TV3 ēterā.

Olimpiskais mēnesis 2022 noslēgsies 22.aprīlī ar Olimpisko dienu un kopējo Vislatvijas rīta vingrošanu, kas tiešraidē tiks atspoguļota Radio SWH. Vingrojumu kompleksu autori: Monta Lībeka (veselības sporta speciāliste, fitnesa trenere) un Dinārs Zāģers (izaugsmes, motivācijas un fiziskās sagatavotības treneris).

Olimpisko mēnesi 2022 un Olimpisko dienu 2022 atbalsta Latvijas Olimpiskās komitejas institucionālie partneri: AS ”Latvijas valsts meži” un SOK Olimpiskā Solidaritāte; LOK Zelta partneri - mazumtirdzniecības tīkls “Rimi Latvia” un sporta ekipējuma kompānija OTCF (zīmols 4F) ; pasākuma partneris – AS “Swedbank”; LOK informatīvie partneri  -  SIA “Izdevniecība “Rīgas Viļņi” un AS ”Radio SWH” un  TV3 Group.

aktivitāšu kalendārs

vingrojumu komplekss (lielajiem)

vingrojumu komplekss (mazajiem)