Rīt, 17.decembrī Latvijas Olimpiskās komiteja (LOK) ar kopīgu Ziemassvētku noskaņās veidotu tiešsaites pasākumu atklās projekta “Sporto visa klase” astoto sezonu. Šogad šajā projektā, kurā tā dalībniekiem jāsporto katru dienu, piedalās 314 klases un vairāk kā 7000 bērni no 106 skolām. Projekts tika uzsākts ar mērķi veicināt bērnu vēlmi nodarboties ar sportu un veicinātu viņu kustību daudzumu. Projektā piedalās bērni no 2. līdz 6.klasei.

LOK prezidents Žoržs Tikmers: “ Projekts no sešām  klasēm  sešās pašvaldībās ir izaudzis par Vislatvijas projektu, jo pēc jaunās teritoriālās reformas redzam, ka mūsu projektā piedalās gandrīz visa Latvija -  ir pārstāvētas 36 no 43 pašvaldībām. Covid 19 radītie apstākļi mums neļauj  klātienē sajust šī projekta kopības sajūtu, taču jau otro gadu cenšamies dalībniekiem radīt piederības sajūtu tiešsaites pasākumā. Šogad projekta atklāšana notiek pirms Ziemassvētkiem,  un īpašs prieks mums ir par to, ka kopā ar mūsu partneriem esam sagatavojuši  un jau nosūtījuši dāvanas ikkatram projekta dalībniekam.”

Latvijas Olimpiskā komiteja jau ceturto gadu projekta ietvaros pasniedz arī speciālbalvas četrās nominācijās:

1) Aktīvākā pašvaldība;

2) Aktīvā izglītības iestāde;

3) Atsaucīgākā klases audzinātāja;

4) Atsaucīgākais sporta pedagogs/ģe.

Nominācijas tiek pasniegtas ar mērķi pateikties projekta dalībniekiem, kuru iesaiste, atbalsts  un pašatdeve projektam ir neatsverams.

 

Pasākums 17.decembrī notiks attālināti un to varēs vērot ikviens projekta dalībnieks un interesents.

Atklāšanas pasākums noritēs

Youtube

Facebook

Vimeo 

Atklāšanas laikā ir gaidāmi dažādi pārsteigumi, kas neliks mazajiem sportot gribētājiem palikt vienaldzīgiem.

Programmu organizē LOK sadarbībā ar “Olimpisko Solidaritāti”, Izglītības un zinātnes ministriju un pašvaldībām, to atbalsta LOK Zelta partneri  - mazumtirdzniecības tīkls “Rimi Latvia” un AS “LNK Industries”, kā arī sporta preču veikalu tīkls SIA “Sportland”. Īpašs paldies Latvijas bioloģiski aktīvā dabas produkta- saldūdens zaļo dūņu kosmētikas ražotājs MARENCE un SIA “DHL Latvia”.